Månadsarki: desember 2016

Utvida klubbstemne 18. februar 2017

Vi er klar for eit nytt stemneår i 2017 og starter året med 1 dags sprangstemne 18. februar 2017.

Stemner er første avdeling i klubbmesterskap sprang.

Invitasjonen finner du her.

Og her kan du lese om statuttane til klubbmesterskapet vårt.

Resten av terminlista vår for 2017 ser slik ut:

18.02.2017
Sprang Utvidet klubbstevne Utvida klubbstemne med innlagt 1 avd. klubbmesterskap sprang
11.03.2017
Dressur Utvidet klubbstevne Utvida klubbstemne i dressur
12.03.2017
Sprang Utvidet klubbstevne Utvida klubbstemne med finale klubbmesterskap sprang
25.05.2017
Dressur Distriktsstevne Himmelsprettstemne i dressur med cup
01-02.07.2017
Sprang Distriktsstevne Sommarstemne i sprang med cup
28.10.2017
Dressur Utvidet klubbstevne Utvida klubbstemne med 1 avd. klubbmesterskap dressur
29.10.2017
Sprang Utvidet klubbstevne Utvida klubbstemne i sprang
02-03.12.2017
Dressur Klubbstevne Julestemne i sprang og dressur med innlagt finale klubbmesterskap dressur

Jule/Nissestemne 2016

Så var vi atter ein gang ferdig med årets jule/nissestemne. Eit særdeles vellykka arrangement med god stemning, masse kreative jule-nissekostymer og masse fin ridning. sosialt samvær med quiz, lagkonkurranseavslutning og pizza på Dollie Dimples.

Foto: Nora Marie Hesjedal

I løpet av stemnehelga har vi kåra årets klubbmestarar i Dressur.

Resultat i årets klubbmesterskap dressur blei slik:

LC Dressur klubbmesterskap:
Gull: Silje Strandos Vonen – Bø Emiljo
Sølv: Marita Erikstad – Bakkens Madikken
Bronse: Vilde Gjervik – Torsterna

LB Dressur klubbmesterskap:
Gull: Nora Marie Hesjedal – Howellfly Diana
Sølv: Silje Indrebø – Råds Gråa
Bronse: Amalie Hagen Nielsen – Silketuna
NR 4: Ingrid Leknes Nygård – Tervas Frigg

Foto: Lucinda Bjørnset Reksten

klubbm

Vi hadde også ein fin liten gjeng med knøtter som deltok på bomklasse og 20 cm. Dei var fine nissejenter og julekongar. Vi håper å sjå dei igjen fleire gongar.

knott

Resultat lagkonkurranse 2016

Her er resultata på årets lagkonkurranse

TEFRE RYTTARKLUBB
P Ponni
KLUBBSTEMNE F Fjording
H Hest
Lagkonkurranse 3 – 4 desember 2016
Lagnr. Namn ryttar Namn hest Kategori Klasse tal startane i klassen Plass i klassen Poeng klasse Ekstra poeng Sum lag
   
1 Nora Marie Hesjedal Howellfly Diana P LB:4 7 1 10 10
1 Silje Indrebø Råds Gråa F LB:4 7 2 8 8
1 Cecilie Oen-Jamne Fin Elden H 60 cm 6 trukket 0 0
plass Quiz 1 6 poeng Quiz 6
SUM 24
2 Erika Larsen Johansen Flying Romeo P 60 cm 6 5 4 5 9 nr 2 pga 21 poeng etter dressur/sprang
2 Silje Strandos Vonen Bø Emiljo F LC:3 5 2 8 8
2 Elisabeth Rong Ekroll Gulbrand Viljarson H LB:4 5 5 4 4
plass Quiz 4 2 poeng Quiz 2
SUM 23
3 Guro Bruland Gurvin Speedy Spot P 60 cm 6 6 3 5 8 nr 3 pga 20 poeng etter dressur/sprang
3 Maud Hoff Norvik Elvira F LB:4 7 7 2 2
3 Nikoline Strandos Vonen Bø Emiljo H 60 cm 6 1 10 10
plass Quiz 3 3 poeng Quiz 3
SUM 23
4 Madeleine Stubhaug Howellfly Diana P 70 cm 4 3 4 4 nr 4 pga 19 poeng etter dressur/sprang
4 Karoline Thingnes Dragar F LA:1 3 2 6 3 9
4 Marita Erikstad Bakkens Madikken H 60 cm 6 2 6 6
plass Quiz 2 4 poeng Quiz 4
SUM 23
5 Emma Uhre Hammersvik Howellfly Diana P 60 cm 6 3 6 5 11
5 Ingrid Leknes Nygård Tervas Frigg F LB:4 7 6 3 3
5 Amalie Hagen Nielsen Silketuna H 80cm 4 4 2 2
plass Quiz 5 1 poeng Quiz 1
SUM 17

 

 

Resultat i pdf fil her